Top
Image Alt

SĪKDATNES

KAS IR SĪKDATNES:
Sīkdatnes ir teksta datne, kas tiek ievietota mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu vietnes darbības efektivitāti. Saglabātas sīkdatnes ļauj atpazīt lietotāja datoru un tā izvēlētos uzstādījumus ērtākai lietošanai, kā arī ļauj samazināt vietnes ielādes ātrumu.

WWW.COFFEEGARDEN.LV IZMANTO SĪKDATNES ŠĀDIEM MĒRĶIEM:
Drošības un autentifikācijas sīkdatnes, kas nodrošina Jūsu datu aizsargāšanu.
Pastāvīgās lietošanas interfeisa pielāgošanas sīkdatnes, lai saglabātu lietotāja izvēles atsevišķām displeja opcijām, piemēram, parādāmo krāsas kontrastu vai teksta  lielumu.
Google Analytics – tas ir tīmekļa vietnes lietojuma analīzes rīks, kas apkopo datus par tīmekļa vietnes izmantošanas veidiem. Tiek saglabāta informācija, piemēram, par apmeklētajām mājas lapas sadaļām un apskatītajiem produktiem.

SĪKDATŅU KONTROLE:
www.coffeegarden.lv lapas apmeklētāji un lietotāji pēc vēlēšanās var sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. (sīkāk par to var uzzināt www.aboutcookies.org un/vai www.youronlinechoices.com/lv/).
Jūs sava pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tīmekļa vietne mēģina iestatīt sīkdatni, Jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt, vai to pieņemt vai noraidīt. Tāpat Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un varat noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Taču tādā gadījumā jārēķinās, ka daži pakalpojumi un mājas lapas funkcijas var nedarboties.

Nesteidzīgu mirkļu veikals & kafejnīca t/c Alfa. Beramās tējas un kafijas, burbuļtējas, pildītās uzkodas, gelato..
Adrese: t/c Alfa, Brīvības gatve 372, Rīga

E-pasts: info@coffeegarden.lv

Tel./Whatsapp: 2940 3456
Tel./Whatsapp: 283 444 88

You don't have permission to register

Reset Password